KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17377052
nr 1737 7052
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, 1800-tal, flickporträtt. Uppf. Olja på duk, på pannå, 32x21 cm, yttermått inklusive ram: 48x37 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 3 november 2025
kl 20:24:56
500 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.500 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.800 kr
1.800 kr
1.800 kr (Budbetjänt)